OpenAI Client (1.1.2) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Image size
el: Μέγεθος εικόνας

en: Description
el: Περιγραφή

en: On
el: Ανοικτό

en: Message
el: Μήνυμα

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Off
el: Κλειστό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Amount
el: Ποσό

en: Send
el: Αποστολή

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
