OpenAI Client (1.1.2) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Image size
fa: اندازه تصویر

en: Description
fa: توضیحات

en: On
fa: روشن

en: Message
fa: پیام

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Off
fa: خاموش

en: Custom
fa: سفارشی

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Details
fa: جزئیات

en: Id
fa: شناسه

en: Model
fa: مدل

en: Amount
fa: مقدار

en: Send
fa: ارسال

en: Owner
fa: مالک

en: Tools
fa: ابزارها

en: - Select -
fa: - انتخاب -
