OpenAI Client (1.1.2) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Image size
fr: Taille de l'image

en: On
fr: Activé

en: Name
fr: Nom

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Off
fr: Désactivé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Details
fr: Détails

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Model
fr: Modèle

en: Amount
fr: Montant

en: Send
fr: Envoyer

en: Owner
fr: Propriétaire

en: Example
fr: Exemple

en: Tools
fr: Outils

en: Object
fr: Objet

en: Metadata
fr: Metadonnées

en: - Select -
fr: - Sélectionner -
