OpenAI Client (1.1.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Image size
gu: છબીનું માપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: On
gu: ચાલુ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: Details
gu: વિગતો

en: Send
gu: મોકલો

en: Tools
gu: સાધનો
