OpenAI Client (1.1.2) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Image size
it: Dimensioni dell'immagine

en: Description
it: Descrizione

en: On
it: Acceso

en: Message
it: Messaggio

en: Image
it: Immagine

en: Name
it: Nome

en: Created
it: Creato

en: Off
it: Spento

en: Custom
it: Personalizzato

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Details
it: Dettagli

en: Model
it: Modello

en: Amount
it: Importo

en: Send
it: Invia

en: Owner
it: Proprietario

en: Example
it: Esempio

en: Tools
it: Strumenti

en: - Select -
it: - Scegliere -
