OpenAI Client (1.1.2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Image size
lt: Vaizdo dydis

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Message
lt: Žinutė

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Created
lt: Sukurta

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Details
lt: Išsamiai

en: Model
lt: Modelis

en: Amount
lt: Suma

en: Send
lt: Siųsti

en: Owner
lt: Savininkas

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Tools
lt: Įrankiai

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
