OpenAI Client (1.1.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
