OpenAI Client (1.1.4) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Image size
ar: حجم الصورة

en: Description
ar: الوصف

en: On
ar: في

en: Message
ar: الرسالة

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Off
ar: إيقاف

en: Custom
ar: مخصص

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Details
ar: التفاصيل

en: Amount
ar: المبلغ

en: Send
ar: أرسل

en: Owner
ar: المالك

en: Tools
ar: الأدوات

en: - Select -
ar: - اختر -
