OpenAI Client (1.1.4) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Image size
ca: Mida de la imatge

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Message
ca: Missatge

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Created
ca: Creat

en: Off
ca: Inactiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Details
ca: Detalls

en: Amount
ca: Import

en: Send
ca: Enviar

en: Owner
ca: Propietari

en: Example
ca: Exemple

en: Tools
ca: Eines

en: log
ca: registre

en: - Select -
ca: - Selecciona -
