OpenAI Client (1.1.4) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Image size
fi: Kuvan koko

en: Description
fi: Kuvaus

en: On
fi: Käytössä

en: Message
fi: Viesti

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: Created
fi: Luotu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Custom
fi: Oma

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Id
fi: Tunniste

en: Amount
fi: Määrä

en: Send
fi: Lähetä

en: Owner
fi: Omistaja

en: Example
fi: Esimerkki

en: Tools
fi: Työkalut

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: log
fi: lokiin

en: - Select -
fi: - Valitse -
