OpenAI Client (1.1.4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Message
is: Boð

en: Name
is: Navn

en: Created
is: Stovnað

en: Custom
is: Sergjørt

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Details
is: Nágreining
