OpenAI Client (1.1.4) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Image size
hy: Նկարի չափ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
