OpenAI Client (1.1.4) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Image size
kn: ಚಿತ್ರದ ಅಳತೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Model
kn: ಮಾದರಿ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Object
kn: ಆಬ್ಜೆಕ್ಟ್‍

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ

en: log
kn: ಲಾಗ್

en: Meta
kn: ಮೆಟಾ
