OpenAI Client (1.1.4) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Message
my: သတင်း

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Example
my: ဥပမာ

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
