OpenAI Client (1.1.4) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: Description
ne: विवरण

en: On
ne: माथि

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Details
ne: विस्तृत

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
