OpenAI Client (1.1.4) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Image size
nl: Grootte van de afbeelding

en: Description
nl: Beschrijving

en: On
nl: Aan

en: Message
nl: Bericht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Off
nl: Uit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Id
nl: ID

en: Model
nl: Model/type

en: Amount
nl: Bedrag

en: Send
nl: Versturen

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Instructions
nl: Instructies

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: - Select -
nl: - Selecteren -
