OpenAI Client (1.1.4) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Image size
pl: Rozmiar obrazka

en: Description
pl: Opis

en: On
pl: Włączony

en: Message
pl: Wiadomość

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: Created
pl: Utworzono

en: Off
pl: Wyłączony

en: Custom
pl: Własne

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Details
pl: Szczegóły

en: Amount
pl: Ilość

en: Send
pl: Wyślij

en: Owner
pl: Właściciel

en: Example
pl: Przykład

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Object
pl: Obiekt

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Metadata
pl: Metadane

en: log
pl: dziennika

en: - Select -
pl: - Wybierz -
