OpenAI Client (1.1.4) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Image size
sr: Величина слике

en: Description
sr: Опис

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну
