OpenAI Client (1.1.4) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Image size
sv: Bildstorlek

en: Description
sv: Beskrivning

en: On
sv: På

en: Message
sv: Meddelande

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Created
sv: Skapad

en: Off
sv: Av

en: Custom
sv: Anpassad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Details
sv: Detaljer

en: Model
sv: Modell

en: Amount
sv: Belopp

en: Send
sv: Skicka

en: Owner
sv: Ägare

en: Example
sv: Exempel

en: Tools
sv: Verktyg

en: Object
sv: Objekt

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: log
sv: logg

en: - Select -
sv: - Välj -
