OpenAI Client (1.1.4) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Image size
th: ขนาดรูปภาพ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: Message
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Off
th: ปิด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Details
th: รายละเอียด

en: Send
th: ส่ง

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
