OpenAI Client (1.1.4) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Image size
uk: Розмір зображення

en: Description
uk: Опис

en: On
uk: Увімкнено

en: Message
uk: Повідомлення

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Created
uk: Створено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Custom
uk: Власний

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Details
uk: Подробиці

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Model
uk: Модель

en: Amount
uk: Величина

en: Send
uk: Надіслати

en: Owner
uk: Власник

en: Example
uk: Приклад

en: Tools
uk: Інструменти

en: Object
uk: Об'єкт

en: Instructions
uk: Вказівки

en: Metadata
uk: Метадані

en: log
uk: журнал

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Meta
uk: Мета

en: Models
uk: Моделі
