OpenAI Client (1.1.5) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Image size
am: የምስል መጠን

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Tools
am: መገልገያዎች
