OpenAI Client (1.1.5) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Image size
cs: Velikost obrázku

en: Description
cs: Popis

en: On
cs: Zapnuto

en: Message
cs: Zpráva

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Details
cs: Detaily

en: Amount
cs: Částka

en: Send
cs: Poslat

en: Owner
cs: Vlastník

en: Example
cs: Příklad

en: Tools
cs: Nástroje

en: - Select -
cs: - Vyberte -
