OpenAI Client (1.1.5) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Image size
cy: Maint delwedd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: On
cy: Ymlaen

en: Message
cy: Neges

en: Image
cy: Delwedd

en: Name
cy: Enw

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Details
cy: Manylion

en: Send
cy: Anfon

en: Tools
cy: Arfau
