OpenAI Client (1.1.5) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Image size
da: Billedstørrelse

en: Description
da: Beskrivelse

en: On
da: Tilsluttet

en: Message
da: Meddelelse

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: Created
da: Oprettet

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Details
da: Detaljer

en: Amount
da: Beløb

en: Owner
da: Ejer

en: Example
da: Eksempel

en: Tools
da: Værktøjer

en: Object
da: Objekt

en: Instructions
da: Vejledning

en: - Select -
da: - Vælg -
