OpenAI Client (1.1.5) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Image size
kk: Сурет мөлшерi

en: Description
kk: Сипаттама

en: Message
kk: Хабарлама

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Created
kk: Құрылған

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Send
kk: Жіберіңіз
