OpenAI Client (1.1.5) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Image size
km: ទំហំ​រូបភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Message
km: សារ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
