OpenAI Client (1.1.5) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Image size
ml: ചിത്രത്തിന്റെ വലിപ്പം

en: Description
ml: വിവരണം

en: On
ml: ഓൺ

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
