OpenAI Client (1.1.5) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Image size
mr: छायाचित्राचा आकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: On
mr: वर

en: Message
mr: संदेश

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Off
mr: बंद

en: Send
mr: पाठवा

en: Owner
mr: मालक

en: Example
mr: उदाहरण

en: Tools
mr: साधने
