OpenAI Client (1.1.5) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Image size
oc: Talha de l'imatge

en: Description
oc: Descripcion

en: On
oc: Activat

en: Message
oc: Messatge

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Details
oc: Detalhs

en: Amount
oc: Montant

en: Send
oc: Mandar

en: Owner
oc: Proprietari

en: Example
oc: Exemple

en: Instructions
oc: Instruccions

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
