OpenAI Client (1.1.5) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Message
ps: پيغام

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Details
ps: سپړنې

en: Tools
ps: توكي

en: - Select -
ps: - غوره -
