OpenAI Client (1.1.5) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Image size
ro: Dimensiunea imaginii

en: Description
ro: Descriere

en: On
ro: Pornit

en: Message
ro: Mesaj

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: Created
ro: Creat

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Details
ro: Detalii

en: Amount
ro: Suma

en: Send
ro: Trimite

en: Owner
ro: Proprietar

en: Example
ro: Exemplu

en: Tools
ro: Instrumente

en: Instructions
ro: Instructiuni

en: - Select -
ro: -Selectați-
