OpenAI Client (1.1.5) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Image size
ru: Размер изображения

en: Description
ru: Описание

en: On
ru: Вкл

en: Message
ru: Сообщение

en: Image
ru: Изображение

en: Name
ru: Название

en: Created
ru: Создано

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Details
ru: Подробности

en: Model
ru: Модель

en: Amount
ru: Сумма

en: Send
ru: Отправить

en: Owner
ru: Владелец

en: Example
ru: Пример

en: Tools
ru: Инструменты

en: Object
ru: Объект

en: Instructions
ru: Инструкции

en: Metadata
ru: Метаданные

en: - Select -
ru: - Выберите -
