OpenAI Client (1.1.5) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Image size
se: Govva sturrodat

en: Description
se: Čilgehus

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Created
se: Almmuhuvvon
