OpenAI Client (1.1.5) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: Description
sk: Popis

en: On
sk: Zapnúť

en: Message
sk: Správa

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Created
sk: Vytvorené

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Amount
sk: Množstvo

en: Send
sk: Odoslať

en: Owner
sk: Vlastník

en: Example
sk: Príklad

en: Tools
sk: Nástroje

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
