OpenAI Client (1.1.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Message
ta: தகவல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Details
ta: விபரங்கள்
