OpenAI Client (1.2.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Image size
bn: ছবির আকার

en: Description
bn: বিবরণ

en: Message
bn: বার্তা

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Details
bn: বিস্তারিত
