OpenAI Client (1.2.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Image size
bs: Veličina slike

en: Description
bs: Opis

en: Message
bs: Poruka

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Created
bs: Kreiran

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Details
bs: Detalji

en: Send
bs: Pošalji

en: Tools
bs: Alati
