OpenAI Client (1.2.0) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Image size
eo: Bildogrando

en: Description
eo: Priskribo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Details
eo: Detaloj

en: Send
eo: Sendu

en: log
eo: protokolo
