OpenAI Client (1.2.0) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Image size
es: Tamaño de la imagen

en: Description
es: Descripción

en: On
es: Activado

en: Message
es: Mensaje

en: Image
es: Imagen

en: Name
es: Nombre

en: Created
es: Creado

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Details
es: Detalles

en: Model
es: Modelo

en: Amount
es: Cantidad

en: Send
es: Enviar

en: Owner
es: Propietario

en: Example
es: Ejemplo

en: Tools
es: Herramientas

en: Object
es: Objeto

en: Instructions
es: Instrucciones

en: Metadata
es: Meta datos

en: log
es: registro

en: - Select -
es: - Seleccionar -
