OpenAI Client (1.2.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Image size
et: Pildi suurus

en: Description
et: Kirjeldus

en: On
et: Sees

en: Message
et: Teade

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Created
et: Loodud

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Details
et: Üksikasjad

en: Id
et: ID

en: Model
et: Mudel

en: Amount
et: Kogus

en: Send
et: Saada

en: Owner
et: Omanik

en: Tools
et: Tööriistad

en: - Select -
et: - Vali -
