OpenAI Client (1.2.0) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Image size
gl: Tamaño da imaxe

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Message
gl: Mensaxe

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Created
gl: Creado

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Details
gl: Detalles

en: Amount
gl: Cantidade

en: Send
gl: Enviar

en: Owner
gl: Propietario

en: Example
gl: Exemplo

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Instructions
gl: Instruccións

en: log
gl: rexistro

en: - Select -
gl: - Seleccione -
