OpenAI Client (1.2.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Image size
he: גודל התמונה

en: Description
he: תיאור

en: On
he: פעיל

en: Message
he: הודעה

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Created
he: נוצר

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Details
he: פרטים

en: Amount
he: כמות

en: Send
he: שלח

en: Owner
he: בעלים

en: Tools
he: כלים

en: Object
he: אובייקט

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: - Select -
he: - בחירה -
