OpenAI Client (1.2.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Image size
hr: Veličina slike

en: Description
hr: Opis

en: On
hr: Uključi

en: Message
hr: Poruka

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Created
hr: Stvoreno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Details
hr: Detalji

en: Amount
hr: Iznos

en: Send
hr: Pošalji

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Tools
hr: Alati

en: - Select -
hr: - Odaberi -
