OpenAI Client (1.2.0) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Image size
hu: Képméret

en: Description
hu: Leírás

en: On
hu: Be

en: Message
hu: Üzenet

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Details
hu: Részletek

en: Id
hu: Azonosító

en: Model
hu: Modell

en: Amount
hu: Összeg

en: Send
hu: Küldés

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Example
hu: Példa

en: Tools
hu: Eszközök

en: Object
hu: Objektum

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Metadata
hu: Metaadat

en: log
hu: napló

en: - Select -
hu: - Választás -
