OpenAI Client (1.2.0) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Image size
is: Stærð myndar

en: Description
is: Lýsing

en: On
is: Virkjað

en: Message
is: Skilaboð

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Details
is: Nánar

en: Amount
is: Upphæð

en: Send
is: Senda

en: Owner
is: Eigandi

en: Tools
is: Tól

en: log
is: skrá

en: - Select -
is: - Velja -
