OpenAI Client (1.2.0) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Image size
ja: 画像ファイルサイズ

en: Description
ja: 説明

en: On
ja: オン

en: Message
ja: メッセージ

en: Image
ja: 画像

en: Name
ja: 名前

en: Created
ja: 作成

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Details
ja: 詳細

en: Id
ja: ID

en: Amount
ja: 量

en: Send
ja: 送信

en: Owner
ja: 所有者

en: Example
ja: 例

en: Tools
ja: ツール

en: Object
ja: オブジェクト

en: Metadata
ja: メタデータ

en: log
ja: ログ

en: - Select -
ja: - 選択 -
