OpenAI Client (1.2.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Image size
jv: Ukuran gambar

en: Description
jv: Katrangan

en: Message
jv: Pesen

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Created
jv: Digawé

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Details
jv: Lengkapé

en: Send
jv: Kirim

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Example
jv: Contoné

en: - Select -
jv: - Pilih -
