OpenAI Client (1.2.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Image size
mn: Зургийн хэмжээ

en: Description
mn: Тайлбар

en: Message
mn: Зурвас

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Created
mn: Үүссэн

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Send
mn: Илгээх
