OpenAI Client (1.2.0) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Image size
pt: Tamanho da imagem

en: Description
pt: Descrição

en: On
pt: Habilitado

en: Message
pt: Mensagem

en: Image
pt: Imagem

en: Name
pt: Nome

en: Created
pt: Criado

en: Off
pt: Desligado

en: Promoted to front page
pt: Promovido para a página inicial

en: Details
pt: Detalhes

en: Model
pt: Modelo

en: Amount
pt: Valor

en: Send
pt: Enviar

en: Owner
pt: Proprietário

en: Example
pt: Exemplo

en: Tools
pt: Ferramentas

en: Object
pt: Objeto

en: Metadata
pt: Metadados

en: log
pt: registro

en: - Select -
pt: - Selecione -
